TimeSpex mobili aplikacija

Paslaugų marketplace ir location based rezervacijų valdymo mobili platforma verslui

 

Nuo kliento pirminės idėjos mūsų suprojektuotas ir realizuotas itin kompleksiškas sprendimas, leidžiantis platformos vartotojams siūlyti savo paslaugas, valdyti rezervacijas, klientų srautus, kainodarą ir efektyviai išnaudoti dienos eigoje atsirandantį laisvą laiką. Sistema akimirksniu apdoroja šimtus tūkstančių galimų laiko ir paslaugų variacijų ir pasiūlo klientams geriausius variantus. Itin daug dėmesio skirta vartotojo patirčiai ir dizainui, dėl ko tiek vartotojui, tiek verslui lengva pasinaudoti aplikacijos teikiamais privalumais. Papildomai sukurtas valdymo pultas projekto savininkui kuriame įdiegti ne tik vartotojų ir administraciniai įrankiai, bet labai daug išmanių statistikos sprendimų ir analizės įrankių, suteikiančių daug vertingų įžvalgų.

 

Darbų apimtis: Dizainas UI, UX darbai, sprendimo projektavimas ir architektūra, iOS/Android mobilių aplikacijų sukūrimas, produkto savininko web valdymo pulto programavimo darbai, viešinimas, priežiūra.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.