Ondato KYC mobili aplikacija ir SDK

Sukūrėme mobilų nuotolinį klientų identifikacijos sprendimą

 

FinTech startuoliui ONDATO sukūrėme mobilų nuotolinį klientų identifikacijos sprendimą, leidžiantį akimirksniu identifikuoti žmones ir, pagal pateiktą asmens dokumentą, patikrinti kliento istoriją pasaulinėse duomenų bazėse. Išnaudodami NFC galimybes, realizavome dokumentų informacijos apdorojimą vos prilietus telefoną prie paso ar ID kortelės ir klientui suteikus tam leidimą. Papildomai sukūrėme SDK įskiepį, kurio dėka ONDATO klientai gali itin lengvai diegtis sprendimą savo mobiliose aplikacijose ir nuotoliniu būdu identifikuoti savo klientus.

 

Darbų apimtis: sprendimo projektavimas ir architektūra, dizainas UI, UX darbai, iOS/Android native mobilių aplikacijų programavimo darbai, iOS/Android native SDK programavimas, dokumentacijų kūrimas, viešinimas ir priežiūra, integracijos su trečiosiomis šalimis.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.