Findcredit mobili aplikacija

Afrikos rinkoms skirtas mobilios aplikacijos ir web valdymo pultas

 

Afrikos rinkoms skirtas mobilios aplikacijos ir web valdymo pulto sprendimas, leidžiantis vartotojams gauti kreditą geriausiomis sąlygomis, palyginant daug skirtingų paslaugos teikėjų pasiūlymų. Sistema, pasitelkdama vartotojo telefono duomenis, sms mokėjimų išklotinę ir pateikdama psichologinius testus, įvertina vartotojo kreditingumą ir pagal tai automatizuotai surenka kredito davėjų pasiūlymus, kurių geriausi pasiekia vartotoją. Kredito davėjams sukurta atskira administravimo sistema, leidžianti reaguoti ir teikti automatizuotus kredito pasiūlymus vartotojams. 

 

Darbų apimtis: sprendimo projektavimas ir architektūra, dizainas UI, UX darbai, iOS/Android native mobilių aplikacijų programavimo darbai, web valdymo pulto programavimo darbai, viešinimas ir priežiūra, integracijos su trečiosiomis šalimis.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.